O nas

Villa Seniora to placówki zapewniające całodobową opiekę osobom niepełnosprawnym, przewlekłe chorym lub osobom w podeszłym wieku. Dom Pomocy Seniora Villa Seniora funkcjonuje od 2014 roku. Na ten moment w naszej sieci funkcjonują dwie placówki pod nazwami Villa Seniora i Villa Seniora II.

Villa Seniora jest pierwszym otwartym na terenie Rzeszowa Domem Seniora, umiejscowionym w cichej dzielnicy Rzeszowa - Załęże, około 12 minut od wjazdu na autostradę A4.

W pażdzierniku 2022r. powstała druga placówka Villa Seniora II, mieszcząca się w Zaczerniu, na końcu ulicy Warszawskiej, w miejscu dawnego Hotelu Nowy Dwór.

 

Nasze Domy stworzyliśmy w celu zapewnienia starszym osobom spokojnej i bezpiecznej przyszłości. Do każdego Pensjonariusza nasz doświadczony personel podchodzi indywidualnie i dokłada wszelkich starań by czuł się bezpiecznie, komfortowo i spokojnie .

Naszych mieszkańców otaczamy ciepłą i rodzinną atmosferą, zapewniając im niezbędną opiekę pielęgniarską, pielęgnacyjną, rehabilitacyjną dostosowaną do stanu ich zdrowia i ogólnej kondycji fizycznej.  

 

 

    DOŚWIADCZENIE

Nasze doświadczenie w opiece nad osobami niepełnosprawnymi i w podeszłym wieku, które nabywamy od 2014 roku, umożliwia nam stworzyć miejsce, w którym realizowane są wszystkie potrzeby Naszych Podopiecznych.

 

    OPIEKA

 

Nasz Ośrodek zapewnia całodobową opiekę sprawowaną przez wykwalifikowany i doświadczony personel na najwyższym poziomie.

 

    ZAUFANIE

 

Villa Seniora to komfortowo wyposażony Dom Pomocy Seniora, w którym przeszkolona kadra opiekuńczo-medyczna zapewnia należytą opiekę higieniczno- pielęgnacyjną , pomoc w czynnościach życia codziennego i w załatwianiu spraw osobistych.