Hrabiego Alfreda Potockiego 95 , 35-322 Rzeszów

O nas

Villa Seniora to Dom Pomocy Seniora działający w Rzeszowie od 2014 i jest pierwszym Domem dla Seniora w Rzeszowie. Nasz Dom umiejscowiony w cichej dzielnicy Rzeszowa Załęże, około 12 minut od wjazdu na autostradę A4.

 

 

Naszych mieszkańców otaczamy ciepłą i rodzinną atmosferą oraz zapewniamy im niezbędną opiekę medyczną dostosowaną do stanu ich zdrowia i ogólnej kondycji fizycznej.

Nasz Dom stworzyliśmy w celu zapewnienia starszym osobom spokojnej i bezpiecznej przyszłości. Do każdego Pensjonariusza nasz doświadczony personel podchodzi indywidualnie i dokłada wszelkich starań by czuł się bezpiecznie, komfortowo i spokojnie .

 

    DOŚWIADCZENIE

 

Nasze 6-letnie doświadczenie w opiece nad osobami niepełnosprawnymi i w podeszłym wieku, umożliwia nam stworzyć miejsce, w którym realizowane są wszystkie potrzeby Naszych Podopiecznych.

 

    OPIEKA

 

Nasz Ośrodek zapewnia całodobową opiekę sprawowaną przez wykwalifikowany i doświadczony personel na najwyższym poziomie.

 

    ZAUFANIE

 

Villa Seniora to komfortowo wyposażony Dom Pomocy Seniora, w którym przeszkolona kadra opiekuńczo-medyczna zapewnia należytą opiekę higieniczno- pielęgnacyjną , pomoc w czynnościach życia codziennego i w załatwianiu spraw osobistych.