Opinie


Polecam najlepsza instytucja dla osób strszych a także dla osób niepełnosprawnych. Mój syn jest tam od ponad pół roku. Właścicielami są młodzi ludzie których podziwiam za empatie nieocenioną pomoc w każdej sytuacji i dokładanie wszelkich starań aby pensjonariuszom było jak najlepiej. Jestem bardzo zadowolona z opieki jaka tam jest. Pracownicy są typowo z powołania do wykonywania tego zawodu szacunek wielki dla całego personelu, za ich pracę oraz zaangażowanie , empatie.
Autor: Renata W. [29.01.2023]


Moja Mama przebywa w tej placówce od kilku lat i jestem niezwykle zadowolony z warunków w jakich przebywa. Na szczególne podkreślenie zasługuje praca personelu, którą często określam mianem misją, a nie pracą. Wyjątkowi ludzie, ludzie z powołaniem do pełnienia tej niezwykle trudnej pomocy ludziom niepełnosprawnym. Moja opinia odnosi się zarówno do pracowników domu opieki, jak i do jego właścicieli - ludzi godnych zaufania.
Autor:Tadeusz F. [24.01.2023] 


Wspaniały ośrodek z wykwalifikowaną, zaangażowaną, oddaną, wyrozumiałą i zawsze chętną do pomocy Kadrą Pracowników. Wspaniali Właściciele - Pani Kasiu, Panie Macieju serdecznie dziękuję za wyciągnięcie pomocnej dłoni w najtrudniejszym momencie życia, dziękuję za Państwa wyrozumiałość, wsparcie oraz empatię. Z czystym sumieniem polecam Państwu to wyjątkowo ciepłe miejsce, w którym bez obaw można pozostawić bliską osobę.
Autor: Iwona M. [05.07.2022] 


Dobry ośrodek dla osób starszych wymagających ciągłej opieki. Fachowa, wrażliwa załoga reagująca na wezwania pensjonariuszy. Dobra organizacja przy posiłkach, kąpieli i innych życiowych czynnościach. Czystość, fachowość, opieka medyczna, rehabilitacja, komunikacja telefoniczna z personelem i pensjonariuszami. Polecam!

Autor: Bogumił S. [11.04.2022] 


Jeśli ktoś staje przed trudnym dylematem jak najlepiej zaopiekować się swoimi najbliższymi, którzy wymagają fachowej pomocy, a my sami nie jesteśmy z różnych względów Im jej zapewnić, to zdecydowanie polecam wybór domu Villa Seniora w Rzeszowie. Tak, domu, ponieważ panuje tam atmosfera iście domowa. Właścicielami są wspaniali młodzi, empatyczni ludzie, którzy pomogą w każdej sytuacji. A wszyscy pracownicy to chodzące po ziemii Anioły. Mają tyle ciepła, dobroci, cierpliwości i empatii dla podopiecznych, że każdy pensjonariusz czuję się zaopiekowany, ważny i bezpieczny. Nie potrafię wyrazić swojej wdzięczności za opiekę nad moim Tatusiem, ale każdemu, kto znajdzie się w takiej sytuacji z całego serca polecam ten DOM.
Autor: Marta H. [23.10.2021] 


To byl dobry wybor aby umiescic nasza Mame w Vilii Seniora. Bardzo dobre warunki zyczliwy personel.Zawsze chetni do pomocy prowadzacy, Panstwo Katarzyna i Maciej.Polecam
Autor: Janusz S.  [26.03.2021]